Hakkımızda

TarzSohbet.Com bugün yani 01/12/2018 tarihi itibari ile sanal sohbet, arkadaşlık ve dostluk kavramlarının değerini benimseyerek hizmet vermeye başlamıştır.

TarzSohbet.Com’un Kuruluş Amacı

Biliyorsunuz ki sanal sohbet dünyası büyük bir katılım kitlesinin oluşturduğu platformdur. Her kitleye ev sahipliği yapan Sohbet odaları, yerli ve yabancı katılımcıların boş zamanlarını bu tarz sohbet sitelerinde değerlendirdiğini biliyoruz. Bizlerde siz değerli ziyaretçilerimizin güven ve huzur içinde sohbet edebilmeniz için Chat Sohbet sitemiz TarzSohbet.Com’u açmış bulunuyoruz.

TarzSohbet.Com Nasıl Bir Yol İzleyecek?

İlk önceliğimiz kullanıcılarımızın güvenliği ve huzurudur. Bunu nasıl sağlayacağımızı sizlere kısaca açıklamak istiyorum. TarzSohbet.Com kullanıcıları üye olmadan sohbet sitemize ve sohbet odalarımıza giriş yapabilirler. Yani sizden hiçbir şekilde bilgi alınmayacaktır. TarzSohbet.Com tamamen ücretiz bir sohbet sitesidir. Bedava sohbet ve bedava chat hizmeti vererek sizlerin daha rahat sohbet ederek yeni arkadaşlar edinmenize yardımcı olacaktır. Sade ve temiz bir sohbet haritası olan sitemiz içerisindede sizlere yardımlarımızı esirgemeyerek küfür ve hakaret, incitici söz, tahrik edici sohbete izin vermiyerek doğabilecek hertürlü gerginliği bu sayede bertaraf edeceğiz. Haklının yanında olarak tüm haksızlıklara karşı tavrımızı koyacağız. Bu kurallara uymayanları uyararak yada sitemizden uzak tutarak güvenli, huzurlu ve akıcı bir sohbet ortamını sağlayacağız.

TarzSohbet.Com’un Hedefi

Güven, Kalite ve Huzur kavramlarını unutmayarak Sanal Sohbet Dünyasının EN leri arasına adımızı yazdırmak ve kalıcı olmak. Sizlerinde katkılarıyla bunu başarmanın kıvanç ve mutluluğunu yaşıyacağımızdan eminiz. :))))